A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kostarika - Diskuze

Původní dotaz

Kostarika - hledám spolucestující/ho

11.01.2012 15:48:20 | Jeeloo
Jeeloo
Dobré odpoledne všem

V centráln í Kostarice v San Jose mám od své tety k dispozici zdarma ubytování v soukromém domku, který je plně vybaven a zařízen. Je zde jeden velký pokoj, kuchyně, koupelna a standardní vybavení. Rád bych se do Kostariky letos vypravil a udělal si malý okruh po vulkánech, plážích a vůbec po této zemi, která mě už dlouho láká :)

Nabízím zdarma ubytování na 2 týdny v San Jose, pravděpodobně bude k dispozici i rodinné auto (jakýsi Off-Road) a vcelku levnou letenku (díky mojí profesi v letectví).

Z mého okolí nikdo o takouto cestu příliš nestál a tak bych to rád zkusil takhle, třeba někoho osloví. Zde je několik detailů o mě pro představu:

30 let, už mám něco procestováno po 2 kontinentech, trvale žiji v Praze, pracuji v letectví, domluvím se plynně Anglicky, částečně Španělsky.

Budu rád za jakýkoliv dotaz, návrh, cokoliv. Předběžný termín bych viděl někdy na jaro/léto 2012 (prozatím), vše by se přizpůsobilo.

Pokud toto někoho zaujalo a má přímo na mě dotaz, rád ho zodpovím buď po mailu a nebo osobně v Praze.

Ondra

Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jan
03.07.2014 15:39 85.207.106.***
Hledám spolucestující  

Hl. spolucestující (popř. muže) pro společný pobyt někde u moře, popř. i pro jiné cestování. Jsem ročník 50, nekuřák, spíše nenáročný a universální typ. Domluvím se trochu anglicky. Na stavu a věku vlastně nezáleží. Nekuřáctví a nekonfliktnost podmínkou. Pokud též nemáš s kým, napiš něco o sobě. Kontakt: cotynato10@seznam.cz

Lucie
30.05.2014 10:46 94.113.61.***
Re: Kostarika - hledám spolucestující/ho  

Ahoj!

Kostarika je nádherná země, byla jsem už dvakrát a bomba!:) Na středoamerické poměry je trochu dražší, ale když víte, jak na ni, tak se to dá:) Čerstvé a aktualizované rady a tipy, jak na ni najdete v odkazu! Šťastnou cestu!!!:) Lůca

http://www.luckycesta.cz/cestovatelske-tipy-kostarika/

Neregistrovaný uživatel
29.01.2014 12:46 80.188.44.***

Ahoj Ondro, sice se zpožděním, ale trvá nabídka i v tomto roce? :-) G.
33661@seznam.cz

• Anonym (4)
  • Anonym (12)
Neregistrovaný uživatel
23.09.2013 23:18 188.175.119.***

Ahoj Ondro,
také by mě zajímalo, zda jsi cestu uskutečnil, nebo zda ji neplánuješ na listopad 2013. Díky za info. Blanka /blakra@seznam.cz/

• Anonym (4)
  • Anonym (8)
Neregistrovaný uživatel
22.09.2013 18:49 85.71.1.***

Ahoj Ondro, zajímalo by mě, jestli jsi svou cestu do Kostariky uskutečnil? Tahle země mě velmi láká...Marta. P.S. když tak písni na mail martamadarova@seznam.cz

• Anonym (4)
  • Anonym (13)
Dracula 11.02.2013 23:05

zdravim - letim do Costa 25. 2 na 14 dni - kdyby nahodou nekdo letel ))

• Anonym (7)
  • Anonym (22)
Sláva Douša
27.01.2013 18:08 77.240.99.***

Zdravím, zaujala mě Vaše ,,nabídka,, jsem bývalý průvodce -recepční,mám v Costa Rice několik známých ,možná bych ,je-li to ještě aktuelní... se s Vámi spojil a cestoval s Vámi . Nejsem sice nejmladší,roč.42 ,ale fit ,možná bych přemluvil i ženu.Byli jsme společně na Kan. ostr. G.C.,a jsem -e ted´ v Čechách.Dejte prosím zprávu ,nebo SMS na můj tel. 721 305 292 . Děkuji S.D. 27.01.2013 Mníšek p.B.

• Anonym (6)
  • Anonym (6)
Ondra
06.06.2012 11:03 80.250.2.***

Ahoj,

omlouvám se že jsem neodpověděl, nakonec se to seběhlo všechno jinak, ale na dobrou stranu :)

tady je můj cestopis, můžete mrknout a třeba to někomu i dá typa na cestu:

http://www.dreamer.cz/blogs/?p=318

• Anonym (6)
  • Anonym (4)
Roman Svoboda 01.06.2012 21:46

Ahoj , může někdo poradit jaké je počasí v srpnu na Kostarice? Konkrétně hotel Punta Leona asi 30 km od San José. Chtěl bych tam letět zhruba na tři až čtyři týdny. Děkuji všem za odpověd.Čau Roman :-)

• Anonym (4)
  • Anonym (10)
Myspa 26.03.2012 23:46

Ahoj Ondro,

nejspíš jsi mezitím již v Kostarice byl ... za chvíli tam také začne období dešťů. -)
Já se odtud vrátila minulý týden - byla jsem tam na konferenci a mohla si vzít dovolenou jen 2 dny, ale stálo to za to! :-) Sopka Irazu, Poás, nádherně zelené svahy, hory, vodopády a ziplining canopy v cloud forest, který byl tedy zrovna spíš "rain" forest... Snad se tam někdy vrátím a dojedu i na pláž. :-)

Kdyby ses tam chystal, dej vědět. :-)

Míša

• Anonym (8)
  • Anonym (7)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu